Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Dopyt

Predávate dom, či byt? Potrebujete pozemok pre svoj dom, alebo komerčný priestor pre svoje podnikanie? Potom ste tu na správnom mieste.

Väčšina ľudí predáva, alebo kupuje nehnuteľnosti max 2-3 krát za svoj život. Realitní makléri priemerne 1 krát za mesiac a realitné kancelárie niekoľko desiatok krát do roka. Je preto vysoko pravdepodobné, že obchod s Vašou nehnuteľnosťou zrealizujeme bezpečnejšie, rýchlejšie a za lepšiu cenu.

S cieľom zabezpečiť najvyššiu kvalitu služieb klientom naša kancelária vždy preferuje exkluzívnu spoluprácu pri realitnom obchode. To nám vytvára širší rámec možností pre našu prácu. Zahŕňa kvalitnejšiu prípravu nehnuteľnosti na predaj, rozsiahlejší marketing aj samotnú stratégiu predaja. Exkluzívna spolupráca zabezpečí úspešnosť predaja či kúpy nehnuteľnosti v najkratšom čase.   

Presvedčte sa o tom a žiadajte naše služby.